Havajské esence z ostrova Kauai

Havajské květové a drahokamové esence dokáží harmonizovat a propojovat naše mentální, emocionální a duchovní roviny. Dokáží zklidnit rozbouřené emoce, vyčistit staré negativní mentální programy a nerovnováhy, které se často projevují jako fyzická nemoc v těle. Díky nim je možné proniknout až k samotné příčině problému a systematicky pracovat na obnovení rovnováhy na všech úrovních.

Havajské esence nabízejí ucelený propracovaný program na čištění našich základních sedmi čaker, dále rozšířený program na pročištění a integraci 12 čaker, programy čištění fyzického, emočního, mentálního a duchovního těla a úžasný program integrace ducha a těla a zároveň programy rozšiřování vědomí, uvolňování závislostí různého druhu, uvolňování hlubokého napětí a hluboce uložených emocí a různé kombinace esencí pro individuální účely.

Ostrov Kauai, nazývaný také „zahradní ostrov“ je energeticky nejsilnější místo na světě s bujnou vegetací rostlin. Rostliny používané pro výrobu esencí rostou divoce v různých oblastech ostrova, od pouště a velehor až po tropický deštný prales. Země, ze které vyrůstají, je převážně červené barvy.  Výroba těchto esencí se provádí výhradně ručně, za dodržování starých postupů, které v minulosti na Havaji používali polynéští léčitelé (kahunové).
Esence se energetizují na slunci uprostřed starého havajského obřadního kruhu, který je tvořen kameny bývalého chrámu, v němž je pod zemí zakopaný systém krystalů a měděných prvků, které přirozenou silnou energii místa ještě zesilují…
Pokud se cítíte být Havajskými esencemi osloveni, ráda vám poskytnu více informací. Nabízím programy na čištění a harmonizaci čaker v základní variantě pro 7 čaker i v rozšířené variantě pro 12 čaker, dále programy čištění fyzického, emočního, mentálního a duchovního těla a některé další programy jako např. program zlepšování sexuality, uvolnění hluboko uložených emocí, uvolnění hlubokého napětí, zbavování se negativity na všech úrovních, uzemnění, zbavování se závislosti např. na jídle a další. Tyto programy jsou tvořeny kombinacemi květových a drahokamových esencí.
Cena za hodinovou konzultaci je 850 CZK. Lahvičku s esencemi ode mě dostanete jako dárek zdarma.
(Visited 965 times, 1 visits today)