Integrovaná energetická terapie ®

Integrovaná energetická terapie®, zkráceně IET ®, je velmi účinná, hluboká  a zároveň jemná forma energetické harmonizace. Pomocí léčivého fialového paprsku andělské energie dokáže pročišťovat a odstraňovat nežádoucí energetické otisky z naší DNA a uvolňuje staré, negativní programy přímo z tělesné buněčné paměti.

Metoda byla vyvinuta v devadesátých letech minulého století Stevanem J. Thayerem (více na www.learniet.com). IET® bývá často nazývána energetickou terapií budoucnosti…, dokáže totiž transformovat „bolest minulosti v sílu přítomnosti, abychom mohli žít v budoucnu v radosti a naplňování svého plného potenciálu“. Tedy téma, které je stěžejní a velmi důležité pro nás všechny…

Sama jsem měla možnost vyzkoušet tuto úžasnou formu energetické terapie v roli klienta u Kateřiny Kašové, Master Instruktorky IET® (u níž jsem později absolvovala kurzy a naladění do energie IET®) a její účinky dalece předčily moje očekávání. Fyzické potíže, které jsem v té době již delší dobu bezúspěšně řešila, začaly ustupovat prakticky do druhého dne. Navíc celá terapie probíhala příjemnou a jemnou formou, což pro mě bylo velmi úlevné. Měla jsem za sebou celou škálu nejrůznějších terapií a konzultací, kde se sice objevila a zvědomila řada příčin a souvislostí, nicméně celková úleva a uzdravení stále nepřicházely…Uvědomila jsem si, že někdy je třeba koumání nad příčinou našich trápení odložit stranou a prostě se jen odevzdat a zároveň otevřít přijímání léčivé energie, kterou nám dokáže někdo jiný zprostředkovat.

Jak IET® sezení probíhá? Během terapie ležíte zcela oblečeni na zádech na lehátku zhruba hodinu až hodinu a půl (doba trvání je individuální a může se lišit). Terapeut opečovává jemným dotykem jednotlivé oblasti/body na těle klienta a tak postupně pročišťuje,uvolňuje a harmonizuje vše, na co je klient v danou chvíli připraven.

Cena za cca 1,5 hod.  je 1500 CZK.

 

 

(Visited 209 times, 1 visits today)