Zelené potraviny Green Ways

Zelené potraviny firmy Green Ways jsem objevila v roce 2008 a od té doby tvoří nedílnou součást mého jídelníčku. Považuji je za naprostou špičku na našem trhu a  o jejich účincích se dnes a denně znovu přesvědčuji jak sama, tak i prostřednictvím zpětné vazby od svých klientů.

Produkty Ječmen a Chlorella plní v dnešní době naprosto nezastupitelnou úlohu – kromě toho, že posilují imunitu, detoxikují organismus, čistí buňky,  nastavují nutriční rovnováhu v našem těle a podporují jeho metabolismus, napomáhají při odkyselování… atd., mají i jinou, velice důležitou úlohu. Působí totiž jako pomocníci při propojování těla a duše. Vzhledem k tomu, že jsou nositeli vysokých vibrací z říše rostlin, dokáží zvyšovat vibrace i svým uživatelům a nastartovávají silné pozitivní očistné procesy v oblasti poznání sebe sama, toho, jak vlastně fungujeme a do jaké míry můžeme ovlivnit svou psychickou a fyzickou pohodu tím, co konzumujeme… Tím, že se člověk začne zbavovat jedů a toxických usazenin ve svém organismu, které se v těle ukládaly po dlouhou dobu, se mu začne zároveň pozvolna zlepšovat  vnímání  sebe sama i svého okolí. Najednou si uvědomuje a vidí, že záležitosti a potíže dříve neřešitelné, může pozitivně ovlivňovat a začít uzdravovat…

Zelené potraviny firmy Green Ways:

Ječmen Green Ways
Ječmen Green Ways obsahuje celou škálu biologicky aktivních látek.

Ječmen Green Ways je svěží, enzymatický nápoj plný biologicky aktivních látek.

Zelené potraviny – a nápoj z mladého ječmene je jedním z příkladů – můžeme vnímat jako pomyslnou potravinovou základnu. Podobně jako jsou pevné základy předpokladem úspěšné a bezpečné stavby rodinného domu, jsou zelené potraviny předpokladem pevnosti a bezpečí našich jídelníčků.

O hodnotě nápoje z Ječmene rozhoduje nejen složení, ale i forma zpracování. Ječmen GW je zpracováván maximálně šetrně, a obsahuje proto široké spektrum živých enzymů. Díky krátkému, minutovému sušení ve sprayové sušičce při teplotě max. 31 °C je Ječmen GW „živým“ produktem.

Ječmen GW neobsahuje žádné přísady, jde o zcela čistý přírodní produkt. Vysušená šťáva z ječmene neobsahuje lepek (gluten), není pasterována a je maximálně vstřebatelná.

Chlorella Green Ways

Chlorella Green Ways obsahuje mimo širokou škálu biologicky aktivních látek také další unikátní látky. Je například jedním z nejbohatších zdrojů zeleného barviva chlorofylu, jemuž vděčíme za život na této planetě. Nicméně jakákoli z kontextu vytržená účinná látka nebo hodnota jedné mikro- či makroživiny nevypovídá o celkovém přínosu zelených potravin pro člověka. Důležitá je totiž celková souhra a synergie všech látek, nikoliv údaje o hodnotách aktuálně módních účinných složek.

 Chlorella GW je vyráběna tak, aby byl zachován jak maximální obsah účinných látek, tak aby tyto látky byly maximálně vstřebatelné a pro organismus přístupné. K tomu přispívá i unikátní metoda sprayového sušení Chlorelly GW (STEAM), která zaručuje vysokou vstřebatelnost nutričních látek (minimálně 80 %).

Chlorella Green Ways je kvalitním palivem a výběrovou potravou pro naše buňky. Můžeme ji vnímat jako organicky pěstovanou zeleninu nejvyšší kvality. Té je nadřazena pouze svojí uživatelsky praktickou formou tablet.

Chlorella GW neobsahuje žádné přísady, jde o zcela čistý produkt!

Ječmen (250 g) i Chlorellu (330 g) u mě zakoupíte za doporučenou prodejní cenu 1150 CZK 

(Visited 355 times, 1 visits today)