Access Bars®

 

Access Bars – relaxačně harmonizační technika, při níž jemnými dotyky na hlavě uvolňujeme stres, úzkosti, negativní a strachuplné životní naprogramování a zároveň otevíráme prostor pro nové možnosti a zároveň větší pohodu, lehkost a radost v našem životě

automaticky spouští samoléčivé procesy na úrovni duše, těla i mysli a uzdravuje traumatické prožitky

Jedná se o terapii v délce cca 1 hod., při níž klient leží oblečený na lehátku a plně relaxuje, zatímco terapeut jemně přikládá prsty v předepsaných pozicích na klientovu hlavu.

Po ošetření doporučuji spíše odpočinkový režim s dostatečným příjmem tekutin.

 

zpětná vazba od klientky po absolvování sezení Access Bars®:

Moc dekuji Lucce, ze jsem si toto mohla zazit. Citila jsem, jak se telo muze samo uzdravit na urovni fyzicke tak, jako by bylo nejlepsim terapeutem a zaroven pracovalo na uvolneni kycle vpravo a klenbe na noze vlevo. A mnohe dalsi. Vysledek byl ten, ze jsem najednou po x letech stala opet skvele na obou nohach, panev při chuzi delala osmicky ( venuji se pohybu, takze jsem to intenzivne vnimala).  Zazila jsem zaroven velmi intenzivni setkani s vlastnim egem, kdy jsem nechtela uverit nebo dokonce prijmout, ze se to stalo:) Protoze jsem sama lektor pohybu a rikala jsem si , ze na cem pracuji sama x let, se prece nemuze  opravit za hodinu:), ale opravilo. Skvely zazitek. Uvazuji casem o znovu podstoupeni, aby se opravili nektere veci i na jinych urovnich, ale mozna se casem upravi samy. Doporucuji. Ale doporucuji si po terapii nic neplanovat, mit moznost spat a dostatecne pit. Byla jsem po terapii velmi unavena a v soku ze to vlastne fungovalo:) A funguje doted, i v tom, jak citim sve telo. Luci dekuji:)

 

 

(Visited 313 times, 1 visits today)