Éterické silice doTerra

Aromaterapie pro mě znamená esenciální oleje doTerra (v překladu „dary Země“).

Vstoupila mi do života, když jsem hledala a potřebovala další nasměrování pro sebe i svou práci. Vnesla do mé práce naprosto nový, hlubší ale zároveň i jemnější rozměr a obdarovala mě velkou radostí.

Cením si tohoto daru a zároveň příležitosti šířit informace a osvětu o nových možnostech, které tato celostní forma sebeléčení přináší.

 

Pokud se chcete dozvědět více o využití přípravků doTerra, ráda se s vámi setkám na některém z voňavých povídání…

doTerra jako jedna z mála firem na celém světě nabízí éterické oleje v tzv. čisté terapeutické kvalitě, která na našem trhu nemá obdoby, jedná se o 100% přírodní silice – nejsou mastné jako většina prodávaných olejů, nýbrž mají těkavou povahu a po chvilce se odpaří – to je jedna ze známek vysoké kvality – neobsahují žádná plnidla, rozpouštědla a chemikálie…

Éterické oleje nám pomáhají rozpouštět blokády na našich vlastních samoléčících mechanismech,  které jsou uvnitř každého lidského organismu již zabudovány, ale jsou ve většině případů nefunkční a utlumené a to z nejrůznějších důvodů (nesprávná strava, nezdravý životní styl, stres, prožitá traumata a bloky atd.).

Během hodinové konzultace společně  projdeme témata či potíže, které vás trápí a vybereme nejvhodnější olejíčky nebo jejich směsi pro optimální harmonizaci/práci s tématy.

Cena za 1 hod. konzultaci  je 650 CZK

 

Nejčastější způsoby užívání olejů:

  • NADECHOVÁNÍ – INHALACE

Olej postupuje čicháním přes limbický nerv přímo do mozku a tak dokáže rychle a efektivně pozitivně ovlivnit naše emoce a náladu.

  • NATÍRÁNÍ NA KŮŽI – TOPICKY

Další oblíbenou metodou je např. natírání olejů na chodidla, přičemž účinné látky se takto kůží vstřebávají do krevního oběhu a jsou rozváděny do celého těla.

  • ROZPRAŠOVÁNÍ ZA POMOCI DIFUZÉRU

firma doTerra nabízí  difuzéry, které oleje speciální technologií za studena rozprašují v místnosti

éterické oleje doTerra v žádném případě nepatří do klasické aromalampy, neboť mají nízký bod varu a při zahřívání ohněm by se léčivé látky naprosto zničily

 

(Visited 1 471 times, 1 visits today)