Výklady karet

Vykládací karty jsou mou celoživotní vášní, a to jak karty tarotové, andělské, tak i všechny další druhy kartiček tzv. orákul, afirmačních karet atd.

Vnímám je především jako nástroj sebepoznání, sebereflexe a také jako nástroj osobní transformace.

Používám je k rozboru situace/problému/tématu dle potřeby a záměru klienta.

Rozebírám s jejich pomocí to, co je pod povrchem, co je potřeba si uvědomit, nahlédnout, abychom to následně mohli pochopit a začít s tím případně vědomě pracovat.

Velmi ráda používám tzv. kombinované výklady, kde propojuji tarotové karty s kartami esencí (Bachovy esence, Australské květové esence, Havajské květové a krystalové esence), esenciálních olejů, krystalů, duchovních průvodců, andělů. V případě zájmu mohu doporučit také nejvhodnější esence či krystaly, s kterými dobré si popracovat. Mohu také upozornit na zablokované pocity a emoce, které s tématem souvisejí.

Nad kartičkami se s Vámi potkám nejraději osobně, ale je možné se setkat i virtuálně v online prostoru, případně mohu vyhotovit rozbor/rozklad písemnou formou.

 

A jaká byla moje cesta s Tarotem?   https://www.youtube.com/watch?v=WSd_IyKMwBk

Co o mých výkladech říkají klienti?:

Lucko, moc děkuji za krásně zpracovaný výklad. 👍💛 Je opravdu andělský 🥰. Vnímám ho jako láskyplný vzkaz od andělů – a sedí úplně přesně. Doporučení, která v něm jsou, se mnou ladí. Všechno je tak harmonicky poskládané. Krása. Čtu si jej opakovaně a jsem ráda, že si můžu s tématy dál pracovat, že vím, jak na to. Ráda bych to podpořila i těmi Bachovkami. Romča

Lucie, moc děkuji za velmi cenný vhled, Radka

Luci, děkuji. To sedí jak prdel na hrnec 😉 , Mirka

Report: to je jízda 😀🌞. Od výkladu se mi všechno neskutečně rozjíždí! Nový lidi, nový příležitosti.. hustý 😊, děkuju, Martina

Luci, děkuju moc, ty karty jsou úžasný, anebo Ty to umíš úžasně vykládát. Jana

Mnohokrát děkuji za rozbor.🥀🥀🥀🌟🙏♥️moc si toho vážím, děkuji, Kristýna

 

(Visited 217 times, 1 visits today)