Australské květové esence

Za setkání s australskými esencemi vděčím kamarádce, která mi o nich před několika lety vyprávěla a přinesla mi img_8349ukázat karty s jejich obrázky. Zaujaly mě natolik, že jsem se rozhodla absolvovat certifikované vzdělávání a v rámci seminářů jsem měla možnost se i osobně setkat s jejich objevitelem a výrobcem Ianem Whitem.

Řada účastníků se ho ptala na rozdíl mezi u nás již poměrně známými Bachovými esencemi a australskými květovými esencemi z buše. Ian White se  vyjádřil v tomto smyslu: australské květové esence vnímá jako pokračovatele a rozšíření původního Bachova systému 39 esencí, které dokáží ještě lépe pomáhat současnému modernímu člověku s problémy a tématy, které v době vzniku Bachových esencí (což je před zhruba 85 lety) nebylo třeba řešit (vysoká úroveň stresu, radioaktivita, elektromagnetický smog a záření z technologií wifi, počítačů a přístrojů, vyšší rozvodovost, poruchy ADD/ADHD, dyslexie, poruchy příjmu potravy, problémy po očkování u dětí, problémy po užívání antikoncepce, neplodnost a mnohé další).

img_8372

 

S tím vším si australské esence skutečně dokáží poradit. Dokáží zharmonizovat celý endokrinní systém, jednotlivé orgány v těle, dokáží tělo pročistit a zbavit parazitů a plísní, zároveň zpracovávají a uvolňují různé blokády a přesvědčení, kvůli nimž se nám nedaří určité oblasti našeho života posunout a změnit tak, jak bychom chtěli a potřebovali, chrání a čistí naše energetické pole před nežádoucími vlivy a všudypřítomným škodlivým zářením, pomáhají nám žít naplno náš potenciál v radosti a lehkosti.

Líbí se mi na nich, že pracují jemně a i když jsou velice mocné a silné, tak uvolní a uzdraví  vždy jen to, na co jsme v danou chvíli připraveni.

Ráda pracuji s kartami esencí, z nichž si klient na počátku sezení vybere a dále společně probíráme vše, co díky tématům jednotlivých květů v průběhu rozhovoru vyplývá na povrch. Je to tedy další z tzv. neinvazivních metod podobně jako u systému Aura-Soma a éterických olejů), kdy si klient sám díky vlastnímu výběru květů volí svou kombinaci k dalšímu používání. V případě potřeby a zájmu je možno nejvhodnější kombinaci přetestovat kineziologickým testem.

 

 

 

 

 

 

 

img_8340img_8345

(Visited 1 961 times, 1 visits today)