Reference

Lucku znám už poměrně dlouho, na její terapie nepravidelně chodím od počátku její praxe. Lucka byla skvělá hned od začátku, přesto při každé další terapii cítím, že je stále lepší a lepší. Kromě toho, že je mi blízký její velmi příjemný a empatický přístup, díky kterému u Lucky získá člověk pocit absolutní důvěry, pokaždé odcházím nejen nabitá energií, ale také s opravdovým fyzickým zážitkem, který je pro mě důkazem, že se opravdu „něco“ děje. Je to zkrátka síla. Lucku mohu všem jednoznačně doporučit. Lucko, díky! Iveta T.

 

Pokud mam mluvit za sebe, prozitek terapie u pani Lucie Kikotove byl pro mne nejsilnejsim zazitkem z terapii, jaky jsem kdy zazila. Sama pracuji jako terapeut metody SRT a potrebuji tedy pravidelne procistovat sve energie. Po terapii jsem citila velikou ulevu. Dekuji, Mgr. Marketa Mulackova

 

 

Ani nevim, jak vlastne zacit. Jsem moc vdecna, ze jsem Lucku potkala. Doslova mi zachranila krk. Mela jsem chronicke bolesti ucha a krku, s kterymi si lekari nevedeli rady. Do toho dalsi opakujici se potize – zanety mocoveho mechyre a jakousi nechut vubec fungovat a zit. Lucka mi uz po prvnim sezeni vlila chut do zivota a zdravi:) Pouziva uzasne olejicky a kyticky a svuj skvely nevtiravy vhled. Nikdy nic cloveku necpe a neslibuje. Je zazracna a zaroven stoji nohama na zemi. Moje problemy odezněly asi do tydne od 1.sezeni a pomuze mi vzdy, kdyz se neco rozhasi. At už se jedna o psychicke nebo fyzicke zdravi. Jsem mooc rada, ze k Lucce muzu chodit a i preventivne se opecovat. I vsem svym klientum ji casto doporucuji, kdyz je trapi fyzicke obtize ci neco jineho. Mooc moc ji dekuji a mohu opravdu jen doporucit.
Marika Kyselova (lektorka pohybu a pilates)

Jsem vdecna ze existuje terapeut jako jsi ty Lu! Dokazes tak citlive navnimat co se deje, co je potreba u koho podporit. Uz mnohokrat jsi pomohla v ruznych situacich mne, s tvoji podporou a esencialni vybavou do domaci lekarnicky ubehly i s malym Matyskem uz 3 roky bez jakycholiv leku a dokonce i muj manzel, ktery ma obe sestry doktorky a veril vzdy jen klasicke medicine, zmenil po zkusenostech s Doterrou a kvetovymi esencemi ktere jsi vytestovala, nazor, protoze to proste funguje 🙂. Moc ocenuju i takovou, rekla bych lehkost s jakou pracujes, nikdy nic netlacis, nabidnes cestu a podporujes, aby si kazdy nacitil sam, co je pro nej. Děkuju ti moc…

Klara Müllerova

Lucku mám moc ráda. Je to pro mě žena, která je nejen velmi vnímavá, ale především laskavá a respektuje to, jak to daný člověk má vnitřně nastavené. Tedy, na co je připravený a jakou řečí mluví. Zásadně nic nevnucuje a nesnaží se vás přesvědčit, že byste něco měli nebo neměli.

Když se mě zeptala, jestli bych měla chuť napsat jí zpětnou vazbu, neváhala jsem ani chvilku a věděla jsem, že to udělám moc ráda. Jen úplně nevím, jak to popsat. :-)Lucka pracuje úplně jiným způsobem než já. Otevírá roviny, které jsou velmi skryté, často jim ani nemůžeme rozumět, přesto z reakcí těla je velmi jasné, že jde do hloubky a dotýká se míst, které potřebovaly léčení už velmi velmi dlouho, možná celé věky. Při práci s ní cítím, že odkládám bolesti, které často ani nebyly moje, ale převzala jsem je od generací přede mnou a nyní už si můžu ponechat jen to, co je skutečně mé.

Přivedla mě k aromaterapii, protože mi ukázala na mně samotné, co oleje opravdu umí, když jsou potřebné kvality a mám velkou radost, že nás plynutí života přirozeně přivedlo k tomu, abychom v této oblasti spolu mohly spolupracovat.

Ing. Barbora Zumotová (poradenství v oblasti osobního rozvoje a mezilidských vztahů)

 

Milá Luci 🌸🌸🌸. Váš barevný svět Aura -Somy, byl pro moji Duši tak vyživující, uvědomující. Nekonečná lázeň hojnosti nejenom informací, které skrze Vás a barvy přichází ❤️🧡💛💚💙💜. Velmi doporučuji všem, koho si barvičky, energie rostlin a drahokamů volají. Jsou přenádhernou revitalizační koupelí nejenom pro naši Duši…Monika K.

Mám tu čest znát Lucii již delší dobu a musím říct, že je vynikající alternativní terapeutka, jejíž odbornost nezná hranic. Praktikuje více metod, včetně výkladu karet, esencí Bachových květů, esenciálních olejů DoTerra, Theta healing, Access Consciousness a mnoha dalších. Lucie se vyznačuje nejen svými různorodými dovednostmi, ale také jedinečným zodpovědným přístupem k terapii. Má neuvěřitelnou schopnost hluboce se spojit se svými klienty, používat empatii a intuici k přizpůsobení svých metod individuálním potřebám. Její rady a vhledy jsou vždy konkrétní, život měnící a snadno pochopitelné. Lucie je mimořádně lidská, pečlivá, poctivá a orientovaná na zákazníka. Můžete mít 100% jistotu, že jste v dobrých rukou, protože se vždy zaměřuje na potřeby svých klientů. Někdy dokáže zázračně vyřešit nevyřešitelný problém po jednom jediném sezení, nicméně mnohem větší hodnota spočívá v dlouhodobé práci a konzultacích, které jsou realizovány koučovacím stylem. Doporučuji Lucii všemi deseti!  Lukáš K.

(Visited 426 times, 1 visits today)