Aura-Soma

Aura-Soma

Aura-Soma je barevná neinvazivní terapie, která působí pomocí barev a energií rostlin (esenciálních olejů) a krystalů. Jejím základem jsou dvoubarevné lahvičky Equilibrium, které představují klíče k naší duši, k našemu podvědomí a nevědomí a tím i k naší harmonizaci a sebeléčení.

 

Jak vypadá konzultace s barevnými lahvičkami Aura-Soma?

 

Lahviček je v současné době 123 a z nich si při konzultaci budete vybírat čtyři, které vás nejvíce přitahují. Poté společně budeme probírat jednotlivé lahvičky vašeho výběru a povídat si o jejich barvách, o tom, jak na vás působí, jaké asociace a vzpomínky ve vás spouštějí či oživují. Po čem vaše duše touží a co jí brání naplňovat její nejniternější potřeby…Celou konzultaci vnímám jako dialog mezi mnou, klientem a lahvičkami. Neočekávejte prosím žádné věštby či prognózy do budoucna.

Lahvičky nám mohou ukázat náš potenciál a možnosti a pokud budeme chtít a budeme je pravidelně používat, posílí a zharmonizují naše energetická centra a tím nám otevřou cestu k naplnění našich snů a vizí, ale ta poctivá každodenní mravenčí práce je jen a jen na nás a naší ochotě pro své sny a vize udělat něco po malých krůčcích v běžném každodenním životě.

Zvolená lahvička Equilibrium se stává naším osobním průvodcem, provází nás v následném období, kdy ji mažeme dvakrát denně na tělo podle návodu a barev, které patří k jednotlivým tělesným centrům. Naše osobní lahvička je skleněná a při prvním kontaktu s majitelem se naladí na jeho energetické pole a neměl by na ní tudíž sahat nikdo jiný.

 

Pomandery jsou vonné silice v alkoholu a obsahují kombinaci čtyřicetidevíti rostlinných výtažků a esenciálních olejů, z nichž vždy sedm působí na jednu z čaker.  V každém pomanderu pak převažují takové byliny, které se vztahují k čakře, k níž pomander svou barvou přísluší. Pouze v bílém pomanderu je všech čtyřicetdevět rostlin ve stejném poměru. Každý z pomanderů se tedy zaměřuje na určitou čakru a vnáší do ní specifické energetické kvality. Pomandery chrání naše energetické pole, čistí ho, posilují a osvěžují. Obsahují zároveň energii krystalů.

Kvintesence ve srovnání s pomandery působí mnohem hlouběji a jemněji. Pomáhají nám rozpoznat a přijmout vlastní vnitřní krásu. Každá z nich představuje vibrace určité kvality, určité zkušenosti. Používáme je v případě, že jsme ochotni se otevřít a vnést tyto zkušenosti do svého života. Užíváme je před meditací nebo modlitbou. Pomohou nám v sobě objevit tiché klidné místo, kde nalezneme spojení sami se sebou…

 

 

 

 

(Visited 1 346 times, 1 visits today)