Akce

 

img_8385

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktuální akce:

 

14. března (sobota)

17:00-19:30 hod

Cena: 490 Kč

studio Grain Space, Rašínovo nábřeží 26, Praha 2

Společný večer s Ivanou Brandnerovou (esencezeme.cz) bude zaměřený na harmonizaci aktuálních témat  –  posílení elementu dřeva v nás; budeme pracovat s olejíčky na podporu celkové detoxikace těla i mysli, zaměříme se na meridián jater a žlučníku. Přivítáme společně jaro a naladíme se na hlavní témata prvku dřeva, k nimž patří pohyb, růst, flexibilita a rozvoj. Budeme propouštět vše nepotřebné, abychom se mohli otevřít všemu novému. To vše za podpory muzikoterapie (k dispozici budou tibetské mísy, kantela, zvonkohry Zaphir, děšťová hůl, chrastítka) a léčivého zpěvu a vonných olejů

28.3. (sobota) Prožitkově relaxační workshop ve spolupráci s Marikou Kyselovou ve studiu Grain Space
Studenti zažijí léčivé propojení jemné práce s tělem pod vedením úžasné bodyterapeutky Mariky Kyselové v synergickém propojení s působením aromaterapie (s využitím esenciálních olejů terapeutické kvality značky doTerra), pod taktovkou Lucky. Esenciální oleje v této vysoké kvalitě výrazně prohlubují a zintenzivňují všechny fyzické prožitky a zároveň pomáhají aktivovat tělesné samoléčivé procesy uvnitř každého člověka.
Během semináře studenti opečují svá těla jak po stránce fyzické, tak i svou duši po stránce emočně psychické. Lektorky prozradí řadu tipů a cviků, které studenti mohou velmi snadno zařadit do své domácí praxe. Toto setkání bude zaměřeno především na jarní očistu a detoxikaci na všech úrovních a harmonizaci orgánů náležejících elementu dřeva (játra a žlučník).

 

30. května (sobota)

18:00-20:30 hod

Cena: 490 Kč

studio Grain Space, Rašínovo nábřeží 26, Praha 2

Hlas a vůně:

Společný večer s Ivanou Brandnerovou (esencezeme.cz) bude zaměřený na harmonizaci elementu ohně v nás, kdy se zaměříme na meridiány srdce a tenkého střeva a s nimi spojená témata. Probudíme svou tvůrčí energii, podpoříme vnitřní oheň a pozveme do svého života radost a naplňování našeho potenciálu; podpoříme sebevědomí a odevzdáme sebepochybnosti a nervozitu. Budeme propouštět nepotřebné, abychom se mohli otevřít všemu novému. To vše za podpory muzikoterapie (k dispozici budou tibetské mísy, kantela, zvonkohry Zaphir, děšťová hůl, chrastítka), léčivého zpěvu a vonných olejů.

AROMAYOGA WORKSHOPY ve studiu Bonte Yoga Chrustenice, více na https://bonteyoga.cz/akce/
Úterý, 18.2.2020, 19.30-21.00: SÍLA SPOJENÍ
Úterý, 10.3.2020, 19.30-21.00: ZIMNÍ REGENERACE
Úterý, 7.4.2020, 19.30-21.00: JARNÍ DETOX
Úterý, 12.5.2020, 19.30-21.00: ZNOVUZROZENÍ

 

LEKTORKY: Anna Styblo a Lucie Kikoťová
CENA: 350,- Kč

(Visited 1 242 times, 1 visits today)