Konzultace

 

Jak zhruba vypadá individuální konzultace (1500,-CZK)

Individuální konzultace trvá asi hodinu (max.hodinu a půl) a nejprve si  povídáme o záležitostech a potížích, které řešíte a které vás trápí.

Následně vás provádím prací ve vašem vnitřním prostoru, přičemž se postupně uvolňuje vše potřebné za pomoci dechu, vizualizace, vonných esencí a intuitivních vhledů. V případě potřeby pracujeme s kartami esencí. Pokud je třeba, využíváme kineziologické testování paží. Když během sezení vyplyne, že největším přínosem je momentálně namíchání květových esencí (Bachovy esence a Australské květové esence), odnášíte si lahvičku s namíchanými esencemi (lahvička je již zahrnuta v ceně individuální konzultace).

Když se v průběhu naší práce ukáže, že větším přínosem bude cokoliv z nabídky Access, plynule navážeme buď Access Barsy, Faceliftem nebo tělesným procesem (cena zůstává CZK 1500,-)

Pokud další individuální konzultaci absolvujete nejpozději do 6 týdnů od předchozí konzultace, platíte zvýhodněnou cenu CZK 1000,-

Cena za sezení Access Bars, Access Facelift nebo Access tělesné procesy bez individuální konzultace: CZK 1000,- 

Cena za individuální konzultaci po telefonu nebo online přes skype či fb messenger : CZK 1000,-  (při práci na dálku není zahrnuta lahvička s esencemi)

Access Bars, Access Facelift ani Access tělesné procesy na dálku neprovádím.

 

 

Konzultace není náhradou odborné lékařské péče.

Pro koho není sezení vhodné:  – pro klienty, kteří nejsou připraveni převzít zodpovědnost za svůj život
– pro klienty s akutními či chronickými psychotickými stavy a dále pro klienty užívající omamné látky a psychofarmaka

 

GDPR: Neshromažduji údaje o klientech ani nevedu jejich databázi. Případné písemné poznámky v průběhu konzultace slouží výhradně pro mou potřebu a orientaci během sezení.

 

 

(Visited 1 476 times, 1 visits today)