Konzultace

 

Jak vypadá konzultace u mě a s čím vám mohu pomoci?

Během zhruba hodinové konzultace si povídáme o záležitostech a potížích, které klient řeší a které ho trápí a v průběhu rozhovoru společně vybíráme esence nebo olejíčky, vhodné pro jejich harmonizaci. Používáme přitom intuitivní naladění, karty esencí a v případě upřesnění ještě kineziologické testování za pomoci paží.

Metody Access Bars® a IET® (vice v záložce Integrovaná energetická terapie) pomáhají v případech a tématech, kdy hledání a nazývání příčin potíží nepřináší další posun, kdy je třeba k tématu přistoupit jiným (energetickým) způsobem, aby se odlehčilo mysli a zároveň se znovuaktivovaly přirozené samoléčící schopnosti našeho těla.

Příklad oblastí a témat, s kterými lze za pomocí esencí pracovat:

  • problémy s otěhotněním
  • noční pomočování a strachy u dětí
  • slabá imunita dětí i dospělých
  • únavový syndrom/syndrom vyhoření
  • problémy v oblasti mezilidských vztahů
  • seberozvoj
  • hledání životního směru

 

Lidé se mě ptají, jak často je třeba „chodit“ na sezení?  Dá se říci, že to je individuální, nicméně osobně doporučuji návštěvu jednou za čtyři až šest týdnů a to zejména u nahromaděných dlouhodobějších potíží. Pozitivní změny v těchto případech můžeme pocítit až po několika týdnech či měsících…

Cena za konzultaci:

Konzultace ESENCE  v délce 1 hod. 850 CZK

Konzultace AURA-SOMA v délce 45 min. 650 CZK

Konzultace Éterické silice doTerra v délce 1 hod. 650 CZK

Konzultace, která zahrnuje energetickou práci – uvolnění blokád pomocí vizualizace, dechu a vonných silic v délce 1 hod. 1200 CZK. Pokud pracujeme déle než hodinu, dotestovávám cenu za pomoci kineziologického testu. Maximální délka konzultace je 2 hodiny.

Sezení Integrované energetické terapie (IET®) v délce cca. 1,5 hod. 1500 CZK

Terapie Access Bars® v délce 1-1,5 hod. 1200 CZK

 

Konzultace není náhradou odborné lékařské péče.

 

 

(Visited 1 233 times, 1 visits today)